Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Aanstaande donderdag (14 januari) een speciaal Valentijnsfeestje in Hotel Centraal.Gyz la Rivière presenteert er zijn nieuwste boek Jan Hart, een liefdesverklaring aan de stad Rotterdam. Met als speciale gast Ivo Opstelten die het eerste exemplaar [Meer…]
Vanaf morgen (30 december) tovert ADA het Gemaal op Zuid (Rotterdam) om tot een pracht van een wintertuin inclusief programmering. T/m 3 januari a.s. AdaRotterdam.nl/…-programme-extended-overview/ (Een bericht van Esmé Valk)
“Australian arthouse movie This is a movie with a message in, and the message is ‘beware’. This is not a movie for watching, this is a movie for laying down and avoiding.” Binnenkort in het [Meer…]
Leave a Reply