Mormo,experimentele electronica door de Engelse Rotterdammer Tomasz Kaye. Debuut cd Wasting 500 sounds net uit en vanavond (9 maart) in Worm, het experimentele beeld- en geluidsinitiatief met het mooiste pand van Nederland.
Beeld door the C-men, de ongekroonde koning en abolute alleenheerser van de 8-bit computervideo.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
“Ecstasy so great, that all Heaven and Hell become but one Shangri-La!” Alleen vanavond (22 november!) tijdens Kino Illegal in WORM de behoorlijk van de pot gerukte cultklassieker Thundercrack! van Curt McDowell & George Kuchar. [Meer…]
Leave a Reply