Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
B.C. Epker, Bérénice Staiger en Joris Woertman Vanavond (7 april, 20:00- 23:00), opening van The White Show in de W139/Basement ofwel de kelder van. Onder het Post CS gebouw in Amsterdam. Met werk van: Christina [Meer…]
Afgelopen zaterdag (15 december) bij Verbeke Foundation in Kemzeke (België) de opening van ‘No man’s land’. Een tentoonstelling rond Maurice Carlier en de kunstenaars en ontwerpers die door hem beïnvloed zijn waaronder Frans L. van [Meer…]
jk dinsdag!
geweldig Jeroen
Jeroen kuster is weer de beste.
grrrroet http://www.keeswiersema.nl
Deze mag in het rijtje toch zeker ook niet ontbreken:
http://www.materializer.nl/waterharpet.html
Nog een top werk uit de vaste Verbeke collectie.
hoi hoi,
heeft iemand een idee hoe de afbeelding van Leo Copers heet?
@Elise: Volgens Google: “1001 nacht”.