Een documentaire over vezamelaarsechtpaar Herbert en Dorothy Vogel. De trailer stemt bijzonder blij en nieuwsgierig, nu maar hopen dat de dames en heren IFFR programeurs dat ook zijn.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Überkneiter en instant klassieker, hier kunt u nog jaren mee vooruit. Eindeloos YouTube kijken zonder gevangen te raken in uw filterbubbel/loop. Een meesterwerk van Everest Pipkin, misschien wel het kunstwerk van het jaar. “default filename [Meer…]
“Welke vragen stel je de kunstenaar om een goed beeld te krijgen van zijn persoon en kunstenaarschap? In hoeverre speelt het atelier een rol in het fotoportret van de kunstenaar? En dat in 1minuut en [Meer…]
“[…] concerning your remark about being unpopular in the art world it’s true that the gallerist wasn’t happy afterwards when it came out that it wasn’t an accident but a planned thing.” Drollen bakken als [Meer…]
Afgelopen weekend in Amsterdam. Helaas gemist http://www.veenmagazines.nl/00/kb/nl/0/weblog/184/Kunst_hamsteren.html