Zoals beloofd laatste update voordat we gaan plaatsen! Ben superblij dat ik dit werk kan en mag realiseren na 2,5 jaar. Laatste werkzaamheden en fotoshoot voordat het transport en de plaatsing van de boomhuizen komende [Meer…]
Na regen komt zonneschijn, ook op het Franse platteland. De merchandise staat alvast in de schappen: “Bronzen afgietsels zijn gepatineerd op verschillende wijzen en klaar voor gebruik in bad!”
Incluis het e.e.a. aan publiciteit.
http://www.volkskrant.nl/kunst/article1203103.ece/Niet_echt_werkelijk%2C_zo_n_plastic_reuzenpinguiuml_n%2C_maar_toch
http://www.brabantsdagblad.nl/algemeen/bdbinnenland/5005538/Opblaasbare-pinguin-trapt-festival-af.ece
http://www.ad.nl/utrecht/stad/3237738/Festival_moet_opblaaspinguiumln_verplaatsen.html
http://www.flickr.com/photos/jer00n/3553288287/
http://noticias.ya.com/fotos/200905/2101.htm
en dan begin ik af te haken. het begint voor mij toch net iets te veel op een opgeleukte springkussen te lijken. blijft scherp, florentijn!