Dit hele weekend in de Westergasfabriek van Amsterdam, de jaarlijkse Art Olive tentoonstelling en prijsuitreiking van het beste eindexamen werk van 2009.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Vandaag twee afsluitende berichten met betrekking tot de Trendbeheer tentoonstellingsperformance For The Love Of Money tijdens Art Amsterdam 2011. Als eerste een fotoverslag van 5 dagen harde arbeid in stand 009. Stippenjacht, prints maken, werk [Meer…]
Een selectie uit de interviews zoals die de afgelopen jaren verschenen in Kunstbeeld. Veertien kunstenaars vertellen in hun atelier over het hoe en waarom van hun werk. En ook nog eens goed, en toegankelijk, geschreven. [Meer…]
Collection 20120805 – 20120816 [San Fransisco] Het gehele weekend zijn de Local Collections van Edwin Deen te zien bij Weekender Amsterdam. Weekender organiseert elke maand een solo tentoonstelling van een weekend op een steeds wisselende [Meer…]
Leave a Reply