Paul McCarthy op bezoek in Londen een paar maanden voor aanvang van de tweede Golfoorlog (2002).
About Niels Post
3671 Articles
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Related Articles

vindt
Lawrence Weiner – Water in Milk Exists
De grootvader van de lettertruuk goes hardcore: “Water in Milk Exists attempts to present various characters at a point of disjunctive but simultaneous realities. If the concise placement of stones leads to a structure (a [Meer…]

vindt
Ondertussen in Korea
“The Sullivan School kindergarten classes channeling Joey, Johnny and Dee Dee Ramone.” En later als ze groot zijn gaan ze allemaal op vakantie naar het Ramones Museum in Berlijn. Youtube.com/watch?v=sVJfErLlyLI (video na de klik)

vindt
Ashleigh Nankivell
Helping Johnny Remember, 2010. Anankivell.com
Leave a Reply