Aftrap in Gemak
Zulks heeft Rotterdam niet, met busladingen tegelijk langs kraakhol en galerie.
Druk, gezellig: plekken zien en mensen ontmoeten en niet blijven hangen waar het bier is.
Ondergetekende deed een half rondje Hoogtij en werd op sleeptouw genomen door de enthousiaste, energieke, sympatieke Marisa Polin.
Michael Gumhold @ Galerie West
trendbeheer.com/2010/01/23/andre-kruysen-heden-hier-michael-gumhold-galerie-west/
Jan Huijgen galerie.
Natascha Libbert / Krista van der Niet @ Lief Hertje.
Alwaar de prosecco lustig vloeide
Tekst en uitleg door de Grote Witte Reus.
Iwan van ‘t Spijker en Tomoko Kawachi bij Baracca
Yvo van der Vat introduceert.
Iwan van ‘t Spijker expliceert.
Ottenhof over de liefde: huisje, boompje, beestje, schuurspons.
Loveboat.
Nico Feragnoli heet welkom bij de tentoonstelling Over spoken, monsters, flesgeesten en andere scheve verschijningen in 1646.
trendbeheer.com/2010/02/08/hans-theys-1646/
Over spoken, monsters, flesgeesten en andere scheve verschijningen ‘draait nog’ tot 27-2: gaat dat zien. Het is een waanzinnig goed gehangen totaaltentoonstelling met werken tot aan het plafond. Diverser en dwarser is nauwelijks voorstelbaar. En toch heeft elk werk zijn plek, ademt het vrij, verhoudt het zich tot buren en ruimte. Mis het niet.
Houtsnij van formaat van Jos de l’Orme bij Galerie Maurits van de Laar.
Maurits van de Laar communiceert per moderne Telefax.
De Andergrond.
Voor nu music en slimme software.
En natuurlijk scherp geprijsde design kledij.
En toen was de tijd op. Zelfde weg weer terug. Achttien plekken gemist.
Hulde heer Bosch! Ik had zelf een gast uit Eindhoven en deed een geheel andere ronde. Sinjora Polin zal u zeker de nodige hoogtepunten hebben getoond. Zelf kan ik niet uploaden op dit moment, zsm volgen de plaatjes!
Ik was blij dat jij er was.
http://polink.blogspot.com/2010/02/it-was-high-tide-in-hague.html
Hier de mystery guest uit eindhoven waar Kees het over had. Ik ben stikjaloers op het Haagse kunstklimaat en had een geweldige avond. Verslag op mijn faceboekpagina.Mét plaatjes!
Kunstbeeld: http://www.kunstbeeld.nl/00/kb/nl/469/nieuws/13475/Hoogtij__tussen_kunst_en_kou.html
Inmiddels meer Hoogtij bij Kees Koomen: http://www.xs4all.nl/~chmkoome/pagina%27s/Haags%20Hoogtij%20nr.20.htm
moet ook niet te gezellig worden hoor