
About Niels Post
3633 Articles
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Related Articles

verslaat
PLAY Kortrijk
Heidi Voet Kortrijkse Hedendaagse Kunstroute met gratis Rode Duivels gekte…waar vind je zoiets nog tegenwoordig? Juist! In Kortrijk (België). Ruim opgezette Kunstroute met leuke ontdekkingstocht door het stadje aan de Leie. De stadskern wordt gerenoveerd [Meer…]

verslaat
11 September – 23 October
OPENING 11 september 18:00
“9/11 666 777”
Marc Bijl
Upstream Gallery
Van Ostadestraat 294
1073 TW Amsterdam
inclusief anti-graffiti coating?
de dametjes kift
mooie titel
opening zaterdagavond a.s. 11 september
komt allen!