Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Eén ding weten we zeker: we kijken uit naar het debuut van Bas van den Hurk op Art Rotterdam bij Zinger Presents. In navolging van Whatspace, die in een serie berichtjes hun droomkunstenaars in hun [Meer…]
De chocolaatjes uit Crooswijk van Gyz la Riviere gingen als warme broodjes over de toonbank. supermarketartfair.com (Een bericht van Bonno van Doorn) Zie ook Supermarket Artfair I (opbouw) en Supermarket Artfair III (beeldverslag HMK).
Joe Kisser a.k.a. Jeroen Kuster kan niet wachten. Al 10 jaar het leukste videofestival van Nederland beleeft aanstaande vrijdag zijn 17e editie bij Kunst & Complex aan de Keileweg 26 in Rotterdam. Deuren gaan open [Meer…]
Leave a Reply