Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
VBS.tv op bezoek bij vuurwerk koning Cai Guo-Quang, bekend van o.a. Footprints of history tijdens de openingsceremonie van de Olympische Spelen (vanaf minuut 4). VBS.tv/watch/motherboard/cai-guo-qiang-and-the-art-of-fire-medicine
Voormalig galeriehouder Aaron Rose (wiki) aan het woord over Simon Rodia. De tegelzetter die tussen 1921 en 1954 in zijn achtertuin The Watts Towers aan het bouwen was. Theavantgardediaries.com/..Nuestro+Pueblo (video na de klik)
Ook aanwezig op de Re:, Horizonverticaal. Het sympathieke kunstenaarsinitiatief uit Haarlem vindt u op de vierde verdieping en is er zo te zien helemaal klaar voor.
Leave a Reply