Rapvideo van het jaar, weer eens wat anders dan dat gelul over een Rothko op je plee. Plus, heel knap, shoutouts naar Rammellzee en Herb & Dorothy in één en hetzelfde nummer.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
“It took six people to get the mammoth kite airborne, said Maggie Mok, the co-founder of a kite-flying enthusiast group known as Show Kites Singapore.” Straitstimes.com/…makes-waves-online (via BB)
http://grevlingbanen.tumblr.com/post/36074016399
Ook leuk lee en dondi vereeuwigd op de bloemencorso van zundert in 1995..
https://trendbeheer.com/2012/11/12/zundert-goes-global/
Volgend jaar een wagen van trendbeheer te verwachten in zundert?