Toepasselijke titel voor een boek dat het vooral moet hebben van horen zeggen. Een verzameling avonturen, foto’s en verhalen van en over de bijna twintig jaar die Bill Daniel werkte aan zijn zoektocht naar Bozo Texino.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
“We zijn een week full time bezig geweest om alles erin te plakken.” Vanmiddag een blik mogen werpen in een overzicht van 6 jaar Utrechtse Kabouter, een uitgave in eigen beheer. Oplage 1000 exemplaren inclusief [Meer…]
“Bien Urbain in Besançon, France 2013. (opklik voor groot)” The Jaunt, crowdfunded reisbeurs voor kunstenaars, stuurt eind deze maand Erosie richting Stockholm. Zoals elke reis wordt ook deze gefinancierd middels een nog te maken reisverslag [Meer…]
Kunstenaars, verzamelaars, curatoren en contemporary art lovers opgelet: Helguera’s getapte moppen over kunst zijn herkenbaar en to the point en maskeren het hele scala van dun laagje vernis tot ijdeltuitende galleristenarrogantie. Geen PVV-grappen of anderszins [Meer…]
Leave a Reply