This is not a toy and is not suitable for children.
“This limited edition multiple was made by Chris Burden and produced by LACMA. The cars that are included in the multiple were originally made for Chris Burden’s large scale sculpture Metropolis II now on view at LACMA on the first floor of BCAM.”
Voor $ 275 uw eigen exemplaar uit het autoparadijs.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Ook nog goed nieuws: aanstaande donderdag, 26 maart – 19:00, gaat het nieuwe boek/object/multipel van Sigrid Calon in de verkoop. Gewoon op een internet bij u in de buurt, nu al een classic en gegarandeerd [Meer…]
Green Zone, 2010 – South Korea. “* The first 8 buyers of each edition are offered a 10% reduction!” Een buitenkansje dat U niet kunt laten lopen. Sinds kort online te koop bij de kunstenaar, [Meer…]
Voor u geknipt uit de nieuwste Kunstbeeld. Kunstbeeld is al meer dan dertig jaar hét tijdschrift over hedendaagse en moderne kunst. Kunstbeeld informeert u over de ontwikkelingen in binnen- en buitenland op het gebied van [Meer…]
Prijzig autotje