In het kader van het tweejaarlijkse Sonic Acts festival in Amsterdam loopt er sinds 12 januari een tentoonstelling bij NASA. Niet te fotograferen natuurlijk dus dan is onderstaande openingsverslag in de vorm van een tentoonstellingstrailer best handig.
Met werk van Matthew Biederman, Félicie d’Estienne d’Orves, HC Gilje, Ivana Franke, Matthijs Munnik, Semiconductor, Yolanda Uriz Elizalde, Jürgen Reble en Justin Bennett.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
“Art is an idea that has found a perfect form” Eerbetoon aan Paul Rand, de in 1996 overleden Amerikaanse grafisch ontwerper o.a. bekend door logo’s voor UPS en IBM. Zie ook Wikipedia.
Leave a Reply