Tentoonstellingstip voor wie een dezer dagen in de buurt van Hengelo is: Tilleke Schwarz bij Heim. Tekenen met een kruissteek en dat al dik 25 jaar. Mocht Hengelo niet lukken, koopt u dan vooral het boek.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Prachtig cadeauproject van Matthew Hoffman a.k.a. Sighn (u kent hem natuurlijk nog van It’s OK). Voor slechts $ 5 per letter zaagt hij uw favoriete woord/naam/zinnetje/gezegde uit (maximum van 50 karakters, 2 weken levertijd). Gesigneerd [Meer…]
Een beetje flauw maar wel heel erg lekker, dit krukje om op te zitten bedrukt door Barbara Kruger. En ook een beetje aan de prijs, omdat uw bips het waard is, € 1200,- “Medium: Artek [Meer…]
“You don’t have to be a Rockefeller to collect art.” Hartverwarmende documentaire over Herb (postbeambte) en Dorothy (bibliothecaresse) Vogel die in het New York van de jaren 60 beginnen met het maniakaal verzamelen van kunst [Meer…]
Leave a Reply