“Expositieruimte Derde Wal in Nijmegen organiseert om de aantal weken de tentoonstelling De Nieuwe Ruimte. In deze tentoonstelling reeks wordt ruimte en tijd geboden aan beginnend kunstenaars om vanuit Derde Wal te werken en artistieke opvattingen uit te wisselen. Afgelopen vrijdag vulde Ide André de binnenruimte met abstracte schilderkunst en in de buitenruimte stond het werk van Maarten Bel.”
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Ja hallo, in de categorie beter laat dan nooit, hierbij nog een korte impressie van de opening van afgelopen vrijdag. De uberdrukke groepsexpo ‘Dutch Art with Text & Humor? NO THANKS!’ in de Utrechtse Academiegalerie.
Op de valreep: Koen Delaere en Ide André bij Park Tilburg is dit weekend nog te zien met Shake Rattle Roll, resultante van een groots schilderfeest. Althans, zo belooft de bijsluiter. De werken zijn keurig [Meer…]
Ritterbex en Hartjes hebben het over trouwen in Spanje. Outstanding meets mediocre in de groepsexpo Seeing Bright Things. Met werk van Koen Taselaar, Wouter van der Laan, Tanja Ritterbex, Ide André, Frederique Jonker en Henry [Meer…]
Leave a Reply