Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
josephpelling.co.uk Zie ook meesterwerkjes als The Lost Coin, het hier eerder belinkte The Colouring en de briljante vijftig seconden The quest to tromthamolon, part XVIII (every saga has a part XVIII). (Via nozap)
Een goede voorbereiding is het halve werk, zaag uw exemplaar van Rocky aan gort. “I describe how I made a stop motion animation of a phonograph needle in an LP groove using an electron microscope. [Meer…]
Leave a Reply