Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Megalomaan staaltje stop motion van gelegenheidsduo BLU en David Ellis tijdens het Fame Festival (georganiseerd door Studio Cromie) in het Italiaanse stadje Grottaglie. FameFestival.it (via Wooster Collective)
Sinds gisteren online, Edgar the Exploiter, het vervolg op George Ought to Help. Wederom door Tomasz Kaye. Youtube.com/watch?v=IFbYM2EDz40 (video na de klik)
Uit persbericht Ingi Sten: “[…] Het is een groepsexpositie waarin Kurt Nahar de inheemsen eert en hen middels de creativiteit van beeldende kunstenaars van uiteenlopende afkomst en achtergronden, een platform biedt en een stem geeft. [Meer…]
Leave a Reply