Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Crumb verklaart zich nader in BBC klassiekertje uit 1987 (zeven jaar voor die andere beroemde documentaire). Dailymotion.com/…-of-robert-crumb_people (video na de klik)
Dubbelleuk achter de schermen: thuis bij verzamelaarsechtpaar De Heus-Zomer, die groots moeten wonen met al die enorme werken, maar vooral de restauratie van Kiefer’s “Wohin wir uns wenden im Gewitter der Rosen, ist die Nacht [Meer…]
Performance #1, 2011. Spannend! Film kijken met Wouter Huis. Te zien ook tijdens het aankomende IFFR. Of als onderwerp indien u toevallig voorbij loopt. Wouterhuis.com Video na de klik. (via Shellvpower)
Leave a Reply