“Op zaterdag 16 april is het Kleinpolderplein voor één dag een wandelpromenade. Een gedroomde toekomst voor een verkeersplein, georganiseerd door kunstenaarscollectief Observatorium en Stichting Werkgemeenschap Kleinpolder.”
Hoe goed is dat, heerlijk aan de wandel op een van de drukste stukjes snelweg van Nederland, voor in uw agenda.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Verticale tuin Dakboerin Een voorschot op een algehele omkat of een tussentijdse oprisping van groene eigentijdsheid? Het CBK Rotterdam is omgetoverd tot designwinkel met hier en daar wat uitleen tussen de spullen. cbk.rotterdam.nl/index.php?a=menu-1&id=596
Gouden tip voor kunstenaars die wonen en werken in Rotterdam, u kunt zich weer aanmelden voor het door het Goethe Institut en het CBK aangeboden gastatelier in Dresden. In 2013 was uw correspondent de gelukkige [Meer…]
Leave a Reply