Zijn platen racebaan was in 2011 te zien bij TodaysArt in Den Haag maar checkt u vooral ook Abela’s wonderschone flipperkasten. Bovenstaand exemplaar speelt u met zijn achten en bij het pentagram hieronder zou een live dubbele dubbele bass drummer wel op zijn plaats zijn.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Wie het weet mag het zeggen. Opsporing verzocht op z’n Ugandees. Geenstijl kan wel inpakken. Facebookrellen (werkwoord) in de jungle. Een straf plot en vlot gemonteerd real life action drama met een strakke soundtrack maakt [Meer…]
‘The Story of Menstruation is believed to be the first film to use the word vagina in its screenplay. Neither sexuality nor reproduction is mentioned in the film, and an emphasis on sanitation makes it, [Meer…]
Leave a Reply