Tijd weer voor het jaarlijkse kunstcarnaval van Rotterdam. De komende dagen het een en ander aan tips uit een overvol aanbod. Na een curatorenopleiding in Londen startte Rianne Groen in 2013 haar galerie in een charmant antikraakpandje in Rotterdam Kralingen, aanstaande woensdag viert ze haar eerste jubileum middels een duo presentatie van Koen Taselaar en Lieven Hendriks.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Koen Taselaar met Metaalplan Voor Graphic Detour werkte een groep internationale kunstenaars samen met Brabantse bedrijven. Van elke kunstenaar was het eindproduct van de samenwerking te zien, maar ook ouder werk. graphicdesignmuseum.nl/nl/tentoonstellingen/nu/graphic-detour/716 (Een bericht van [Meer…]
Slechts anderhalf(!) jaar was het museum gesloten vanwege een grondige verbouwing en vanaf aanstaande zaterdag 14 mei is het weer open voor publiek. De coktail prikkers van Onno Poiesz heten u buiten een feestelijk welkom [Meer…]
Leave a Reply