Waarlijk inspirerende kijk in de keuken van Corita Kent , het klooster ingestoken als productielijn voor grafiek. Deze week nog in het echt te zien bij Parts Project in The Future Is Female, misschien wel de beste tentoonstelling van het jaar.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Fritz the Cat (1972) PART 1Geüpload door voiceman91 Gevonden op de wereldwijde kijkbuis, Fritz the Cat. De animatie-klassieker van Ralph Bahski gebasseerd op de gelijknamige strip van Robert Crumb (die de film haat).
4748 Self-Portraits and Counting, 1999-heden. Twaalfenhalf jaar uit het leven van Jeff Harris, de meevallers en de rampspoed, in 4748 foto’s maakt 5:26 minuten video. Jeffharris.org Video na de klik. (via Booooooom)
“I’m a twentyfive year subscriber to both Playboy and The New Yorker magazine.” Dat zijn heel wat uren eenzaamheid op zoek naar een vrouw. (via Ignored Prayers)
Leave a Reply