Vollop schilder- en zeefdrukplezier met Vincent Uilenbroek, u kent hem wellicht als een van de mensen achter atelierpand-met-tentoonstellingsplek Horizonverticaal en zeefdrukinitiatief Studio Onvervalst. Uilenbroek pakt uit met een grote solo bij Dudokdegroot, wel even opschieten want nog t/m 1 december a.s.

About Niels Post
3670 Articles
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Related Articles

verslaat
RAW Art Fair 2014
Bij binnenkomst een mooi gehangen Stefan Gross. Slimme zet van Bob Smit. Nadat Art Rotterdam bekend maakte te verhuizen naar het Van Nelle terrein nam hij de achtergebleven ruimte aan de Erasmusbrug over voor zijn [Meer…]

verslaat
Horizonverticaal, Roodkapje/worm, Lokatie Z @ Kunstvlaai
Misschien een wat ongelukkige plek voor Horizonverticaal. In de voormalige fietsenkelder na de kakafonie van Roodkapje en Worm zullen ze spontane doorloop missen. Verstopt haast daarachter en de eerste paar dagen ook nog eens Koud [Meer…]

verslaat
Mmmm Mohr Mohr Mohr @ Horizonverticaal
Marielle Buitendijk, Berndnaut Smilde, Jeroen Glas, drie alumni van het Groningse Frank Mohr Instituut gecurateerd door Caroline de Bruijn van het Haarlemse Horizonverticaal voor Mmmm Mohr Mohr Mohr. ‘Door het hele gebouw’ maar dat valt [Meer…]
Leave a Reply