Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Tijdens een opening sta je natuurlijk bij eigen werk en omstreken. Twee uur kon uw correspondent aan de wandel en kwam tot ongeveer een derde. Van klassikale theorie tot een productielijn voor unica, iedereen komt [Meer…]
Van de vele hoogtepunten is dit mijn favoriet. Mooie totaalpresentatie van Jeroen Glas, Sibylle Eimermacher, Annegret Kellner en Berndnaut Smilde a.k.a. de buren van 5 Uur. Nog te gaan: verdiepingen 3, 2 en 1. Wegens [Meer…]
Leave a Reply