Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
“Re-set is een groep kunstenaars en anderen die actief zijn in de kunstwereld. Gezamenlijk willen we stelling nemen tegen de zorgwekkende ontwikkelingen binnen het huidige politieke klimaat in Nederland en daarbuiten.” platformre-set.nl “FUCK is not [Meer…]
“A project by Mercedes Azpilicueta and Ohad Ben Shimon at Van Abbemuseum, Eindhoven, The Netherlands, 2013. Part of the exhibition ‘Making Use‘ at Van Abbemuseum, 22.6.2013-15.9.2013.” Vimeo.com/67913140 (video na de klik)
Leave a Reply