Edmar Marszewski, de culturele duizendpoot van Chicago, gaat op bezoek bij de lokale Koffietijd ter promotie van Paczki Stout; het heerlijke biertje voor bij uw gevulde oliebol. Gebrouwen ter gelegenheid van Vastenavond en de Poolse Paczki die daarbij gegeten wordt.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Meenemen voor thuis op de bank of je keuze van de dag samen met vrienden en familie bekijken in het inpandige bioscoopje. 20th Century Flicks, U moet er wel even voor naar Bristol. “20th Century [Meer…]
Een goede voorbereiding is het halve werk, zaag uw exemplaar van Rocky aan gort. “I describe how I made a stop motion animation of a phonograph needle in an LP groove using an electron microscope. [Meer…]
Uw nederige trendbeheerreporter heeft als voordeel dat hij ook een bijbaantje heeft bij een Haags initiatiefje en in die hoedanigheid met Stroom mee mocht op excursie naar Londen voor een intensieve kennismaking met verschillende tentoonstellingsplekken. [Meer…]
That’s the way to sell y’r stuff: If you’re a 21st century human beïng…