Smaakmakend sinds jaar en dag: onafhankelijk kunstenaar, tentoonstellingmaker, trendbeheerder en oprichter art agent orange, artist run art agency.
Eigen werk onder jeroenbosch.com
Meer info zie trendbeheer.com/jeroen-bosch
Wandeltip voor het aankomende weekend. Verspreid over het Warandepark een elftal beelden gemaakt in keramiek. Als altijd bij de tentoonstellingen van Fundament in het Warandepark zijn de werken supergoed geïnstalleerd en krijgen ze alle ruimte. [Meer…]
Ophelia, Sehnsucht, melancholie en doodsverlangen in het MMKA in Arnhem, met een drukke opening op zaterdag jl. mmkarnhem.nl/index/17/nieuws/news/74/ophelia (Tekst en beeld Anne Wenzel)
(Een bericht van Anne Wenzel.) Alles is nog in opbouw bij PAKT Fototjes van de opbouw van de expo “Op zoek naar het Sublieme” bij P/////AKT in Amsterdam. Opening 20-10 van 20-24 uur, met om [Meer…]
Dat ziet er indrukwekkend uit Anne. Ik zou bijna naar Londen gaan.