“Joncquil heeft dezer dagen de gelegenheid om zijn gebruikelijke atelier te verruilen voor de ruimte van de galerie, samengevat onder de titel CQ Residency ‘Carte Blanche’. Hij is er druk in de weer en kan de bezoeker vertellen waarmee hij precies bezig is. […] Voor de kunstenaar is er nu misschien minder ruis – afgezien van de bezoekers – voor de bezoekers is er des te meer ruis.”
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Stefan Gross Kneiter van een tentoonstellingsconcept, kan over de hele wereld worden uitgevoerd en past zo in het rijtje ‘Speedshow‘ en ‘Bring Your Own Beamer‘. Een kunstbeurs waarbij alle deelnemende kunstenaars en verzamelaars een werk [Meer…]
De donkere kant van Joncquil openbaart zich bij Ramakers.. Als je maar diep genoeg diepzee duikt dan kom je op een gegeven moment vreemd oplichtende vissen tegen met witte bolle ogen en rare aanhangsels. Daar [Meer…]
Anique Weve Mooi project van Anouk Griffioen. Op uitnodiging van Arti in Amsterdam stelde ze een tentoonstelling samen met werk dat ze het allerliefst zou willen hebben als ze er het geld voor had. Om [Meer…]
Leave a Reply