“De tentoonstelling is de huwelijksreis van de daadwerkelijke bruiloft van Alice Moritz en Paul Roos. Alle kunstwerken worden een Gesamtkunstwerk waarin het bruidspaar de liefde voor elkaar, hun gasten en W139 verzegelt en viert.”
Visueel totaalfestijn, ook als u het bruidspaar niet kent een bezoek meer dan waard.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
DAPIRAN ART PROJECT SPACE presenteert de tentoonstelling the Object met werken van Cindy Moorman. Te zien tot en met 29 juni 2019. Sinds september 2018 vormen Francis Boeske Projects, LANG ART, The Gallery Club en [Meer…]
Ron Mandos is door Artists Anonymous straf onder handen genomen met wisselend maar indrukwekkend resultaat en is om verschillende redenen interessant en bovenal een must see. Laatste dagen, nog tot 12 mei: ronmandos.nl/exhibition/show/95/artist[…]you_about_painting
Het vers verbouwde W139 presenteert videowerk van Jan van Nuenen met het geluid semi-openbaar uit halve plexiglaskoepels. Quelle idee! Tien punten voor de presentatie. w139.nl/n/inhoud/8b.html
Kleine correctie: nog te zien tot en met as zondag 22 juni ipv 22 mei!
@W139: Dank, hoe ik daar nou bij kwam.