In de categorie tips voor de aankomende vakantie- en feestdagen: Rhizomes & Hybrids. Met werk van A. van Campenhout, Karin van Dam, Jeroen Kuster, Tinka Pittoors, Dieuwke Spaans en Rob Voerman.
Wel even opschieten want nog t/m zondag 20 december te zien.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Nothing But Good is het blog van Michael de Kok, René Korten en Reinoud van Vught waarin ze kunstenaars vragen om een werk (met eventueel een toelichting) te tonen van een inmiddels overleden collega die [Meer…]
De tweede van de jublieumtentoonstellingen rond het vijtienjarig bestaan van Kunstpodium T vindt plaats bij stadsgenoot Park (verslag deel 1 hier). In de loop der jaren toonde KunstpodiumT het werk van zo’n duizend kunstenaars. Park [Meer…]
“[…] Charlotte en Paul bevragen elkaar over hun werk, tonen filmpjes en nemen het publiek mee door de tentoonstelling.” Tilburg tip van de dag; het vraaggesprek met Paul Bogaers en Charlotte Schleiffert in het kader [Meer…]
Leave a Reply