In de tweede tentoonstelling, uit een reeks van dertien dit seizoen Apprentice Master, neemt Jeroen Kuster een drietal pas afgestudeerde beeldhouwers op sleeptouw. Te weten Noa Silver, Iiris Sointu en Noortje Sanders.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
De Zwarte Ruyter wil graag op Trendbeheer en kopieert daarom bekende Rotterdamse kunstenaars. Trendbeheer Rotterdam team kan niet uploaden vandaag en vandaar een upload vanuit Trendbeheer Den Haag, zonder echt te begrijpen waar het om [Meer…]
De tweede van de jublieumtentoonstellingen rond het vijtienjarig bestaan van Kunstpodium T vindt plaats bij stadsgenoot Park (verslag deel 1 hier). In de loop der jaren toonde KunstpodiumT het werk van zo’n duizend kunstenaars. Park [Meer…]
Strak geheel zo te zien!
Strak? Eerder slordig vormgegeven Sinterklaassurprises. Strak zijn de robots van Boston Dynamics.