Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Toch nog gehaald, op de valreep, drie grote werken monumentaal gepresenteerd. Goed voor uren kijkplezier, Piet Dieleman, ingenieus in zijn eenvoud en staat als een huis. Toen ik er donderdag rondliep was men druk bezig [Meer…]
Roland Schimmel Grootse internationale kunstmanifestatie in de stad Groningen, georganiseerd door Wallhouse #2, Groninger Museum en K09. T/m 1 november a.s. Chromodomo.nl (Een bericht van Tom Bollaert)
David Ostrowski, Koen Delare, Charlott Markus in Nest Whatspace buurt in Nest, Mariëlle Buitendijk en Tanya Vogelzang zijn nog even in Heden, Jan van der Ploeg spreekt (vanavond, donderdagavond) in West.
Leave a Reply