Een viertal prachtperformances van Guda Koster en Frans van Tartwijk. Speciaal voor de toevallige voorbijganger en nu ook voor iedereen met een YouTube verbinding.
“[…] De sculpturen stonden stil, soms klonk er muziek, soms maakten de sculpturen danspasjes of onverwachte bewegingen. De zorgvuldige gekozen locaties in Amsterdam: Floradorp in Noord, het Nassauplein in West, park Frankendael in Oost en de Zuidas waren- net als de humor- belangrijk.”
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
“Auw!” Het prototype uit 2008 verder uitgewerkt. Hoe harder je slaat des te feller het licht, let daarom vooral even op de dronken kickboks Pool op het eind met zijn kopstoot. Stefangross.nl/love_hate_punch.html
“Typeface is an independent documentary film, produced by Kartemquin Films, focusing on a rural Midwestern museum (the Hamilton Wood Type and Printing Museum in Two Rivers, Wisconsin) and print shop where international artists meet retired [Meer…]
Van iedere performance hing er een afbeelding als poster door heel Amsterdam. In totaal 500 posters 100 c 70 cm.