Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
“Niels Post werkt aan zijn grootste spamtekst tot nu toe” (foto Johan Nieuwenhuize) Gisteren begonnen met een Business Proposal op maat voor Platform57 in Den Haag. Vandaag nog even doorbuffelen tot klaar. Ibrahim R. Ineke [Meer…]
Volle bak zaterdag aan de Werfkade in Hoogezand-Sappemeer (per trein stapt u het best uit in Martenshoek) voor de opening van Hoogezand Centraal. Een groepstentoonstelling samengesteld door kunstenaar Thijs Franssen waarin hij op zoek is [Meer…]
yo nielzer!
bemoeit de kuster zich er weer mee?