Related Articles

verslaat
Art Rotterdam 2007 update

vindt
Stropdas

trendbeheer presenteert
De gekoerateerde winkelshop
Speciaal voor de grote Trendbeheer tentoonstellingskneiter tijdens Art Rotterdam koerateren Saskia Haex en Kiki Peeters de gelegenheidswinkel Éditions. Boeken, magazines, zeefdrukken en kleine kunstwerken van beperkte oplage. Te zien en te koop! Met werk van [Meer…]
fmb fanclub?
I am too sad to kill my idol.
roze is uit
beste werk tot nu toe van hem, dat roze vod.
weer niet legendarisch
Ik neuk toch liever met mijn vriendin, als die zich eens goed zou scheren kan ik er nog eens over na denken… Marc: email vindt je over mijn website, wel een recente foto bijsluiten graag!
Met die bedoel ik Marc Bijl
Wouter, heb je echt een vriendin?
ja, ze heet Hertha, is donkerblond, donkere ogen, mooi beenwerk.
De Duitse Herdershond was altijd al een prima herders- en werkhond. Maar vooral nu blijkt hoe veelzijdig dit ras is. Het ras is gefokt uit een onbekend aantal verschillend Duitse herdershonden. De moderne raskenmerken werden rond het begin van de 20e eeuw vastgelegd door zorgvuldige, selectieve fokkerij. Hij werd niet alleen op uiterlijk gefokt, maar vooral op temperament en de geschiktheid om te worden afgericht.
Het lichaam van de Duitse Herdershond is ideaal aangepast aan werken. Het is stevig, compact, niet te groot en niet te klein, snel en behendig. Deze honden zijn sterk genoeg om lichamelijke uitdagingen aan te gaan, maar tegelijkertijd zijn ze subtiel, zodat ze allerlei problemen kunnen oplossen. Ze hebben een fijne neus en een sterk beschermend instinct. Ze zijn intelligent, ondernemend en gehoorzaam tegelijk. Daarin schuilt hun succes als gezelschaps- en showhond.
Volgens mij is Wouter Marc Bijl!!! :)
kwartje gevallen, nu iets leuks doen.
nee hoor
en dat Tshirt is ook niet van mij
leek me wel leuk om met jullie te delen deze vondst…
afijn
back to reality, boys
werkt dat nou, zo’n t-shirt?
voor Wouter ben jij reality MB
YES WE CAN!