Beeldenstorm, dé kunstenaarswerkplaats voor brons en aluminium in Nederland, heeft een verse website. Samen met Daglicht (voor het grafische experiment) beheert men onder andere 3 gastateliers en zijn daarmee de enige gastateliers met metaalgietmogelijkheid in Nederland.
En dat allemaal onder één dak in het Brabantse stadje E!
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Waarschijnlijk al gezien op een deurmat bij u in de buurt: puike publicatie van Onomatopee uitgebracht bij ‘Global Villaging, stories of global anthropologists’. Deze expo opende afgelopen vrijdag in de Schellens Fabriek te Eindhoven. onomatopee.net (Een bericht [Meer…]
Henny Overbeek en de laatste puntjes op de i. Dagje Eindhoven gisteren om op uitnodiging van Henny Overbeek een nieuw werk te installeren voor het afsluitende tweede deel van zijn werkperiode bij De Fabriek. Vanavond [Meer…]
hopla!TB reporter NP in zo’n b-movie ruimtepak, ik had het voor geen goud willen missen (had ik mijn camera maar bij me gehad…)
(ondertussen in miami/basel: http://www.supertouchart.com/2008/12/05/miamiart-basel-day-one/ )