Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
“Er kan zelfs Viditel op” In de jaren tachtig introduceerde Chriet Titulaer mobiele telefonie op z’n Nederlands. Ben benieuwd of ze die 200 vrijwilligers ooit hebben kunnen vinden. Youtube.com/watch?v=zh-kMbuFgbM& (video na de klik)
This is an actual Rick Santorum ad. (Via Joe. My. God., van wie ik eigenlijk iets anders naar hier wilde trekken: Afghanistan Pride Flag.) Klik, kijk en huiver. Dat is nog eens andere koek dan [Meer…]
“Southdale Mall still exists. It is situated off I-494, south of downtown Minneapolis […]” “It does not seem like a historic building, which is precisely why it is one. Fifty years ago, Victor Gruen designed [Meer…]
Kwam ik gisteren toevallig tegen:
Toshiba’s re-creation, 2009
http://socialnews.toshiba.co.uk/?ReleaseID=14262