- “n Memoriam: de dood van een roddelkoning (detail) van Jordy Koevoets – nu niet te zien in Inkijk Wibautstraat…”
“Gistermiddag, vlak nadat Jordy zijn installatie had opgeleverd, werd het werk gespot door (je verzint het niet) een RTL-redacteur. Die nodigde de kunstenaar direct uit om morgenavond aan te schuiven bij Umberto Tan’s stamtafel in RTL Late Night en zijn bedoeling aan de Nederlandse televisiekijker voor te leggen. Daar bleef het echter niet bij, want niet veel later kreeg de directeur (!) van het Gemeentelijk Vervoer Bedrijf een verbolgen telefoontje van RTL-Boulevard – het programma van Albert Verlinde zelf. Daarop gingen er plotseling allerlei alarmbellen af binnen het GVB.”
leuk hoor maar dit is toch hetzelfde werk als jonas staal met wilders destijds? zelfde relletje ook.
http://www.parool.nl/kunst-en-media/gvb-verbiedt-rouwhoek-voor-albert-verlinde-in-metrostation~a4258609/
@MB: Moest ik ook aan denken, wordt al een echte stereo-in-multiplex https://trendbeheer.com/2006/12/07/thomas-hirschhorn-jonas-staal/
Mager en op oude voet idd; de onmetelijke en verzengende banaliteit en absurditeit van sommige huidige kunstpraktijk. Ageren tegen licht amusement. Jordy Koevoets als Jonas Staal Light. Enfin tis iig niet tegen asielzoekerij, klimaatproblematiek, wapenhandel, de dollarkoers, donald trump en pindakaasvloer.
https://georgeknightlang.wordpress.com/2016/03/07/kunstwerk-in-memoriam-albert-verlinden-van-jordy-koevoets-verwijderd-door-gvb/
http://www.at5.nl/artikelen/153520/rouwhoekje-voor-albert-verlinde-op-metrostation-wibautstraat-afgeplakt
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/2016/03/rip_albert_verlinde.html
Standstill sinds 2014
https://jordykoevoets.wordpress.com/
https://www.rtvnh.nl/nieuws/181133/albert-verlinde-heeft-geen-problemen-met-rouwhoekje-dit-is-kunst