Lokale vuurwerkfabrieken in Japan publiceerden rond 1900 een aantal verkoopcatalogi met het oog op de export, de bibliotheek van Yokohama heeft er zes online ontsloten in de smaak pdf. Wel even uw autovertaler aanzetten want de site is in het Japans.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Beeldverslag van de work in progress presentatie van Oranda Loci het nieuwe project van Johan Nieuwenhuize en Shinji Otani / kunstenaarsduo Otani Nieuwenhuize in Ukiha, Japan.
Leave a Reply