Ideaal decembercadeau voor uw lief in de smaken €25, €50, €150 of €200. En daarmee komt u een aardig eind in de limited edition zeefdrukwinkel van Studio Onvervalst (kunstentenaarsinitiatief te Haarlem dus uw geld komt altijd goed terecht).
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Een kleine twintig jaar aan sculpturale muurschilderingen gevat in luxe hardcover. Prachtig vormgegeven, mooi dat je het boek een kwartslag moet draaien zodat alle foto’s goed uitkomen zonder hinderlijke vouw dwars door alle werken. Rusche [Meer…]
De ontdekking van het afgelopen jaar en verplichte kost bij een bezoek aan Haarlem (vanaf het station loopt u er zo naar toe). Het Instituut voor Concrete Materie, de analoge beeldbank van Frido Troost, Googel [Meer…]
Tentoonstellingstip voor wie een dezer dagen in de buurt van Hengelo is: Tilleke Schwarz bij Heim. Tekenen met een kruissteek en dat al dik 25 jaar. Mocht Hengelo niet lukken, koopt u dan vooral het [Meer…]
Leave a Reply