About Niels Post
3671 Articles
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Related Articles

vindt
In the hole
In the meanwhile in the hole: Alle dagen feest bij German Cashflow, het YouTube kanaal Willehad Eilers a.k.a. Wayne Horse. Youtu.be/IMgDFXCyzFk (video na de klik)

vindt
Edmar Marszewski @ ABC 7 Chicago
[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=4Sy16dETPKE” /] Edmar Marszewski, de culturele duizendpoot van Chicago, gaat op bezoek bij de lokale Koffietijd ter promotie van Paczki Stout; het heerlijke biertje voor bij uw gevulde oliebol. Gebrouwen ter gelegenheid van Vastenavond [Meer…]

vindt
Het verlaten Wilde Westen van Japan
Ronddwalen door de achtergelaten droom van een man met een hobby. Die spelautomatenhal halverwege is ook erg goed, in 1999 zat ik zelf ook op zo’n Japans racehobbelpaard. Hoe zou het tegenwoordig met Huis Ten [Meer…]
Leave a Reply