Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Mijn No Holds Barred stand met ‘on Amy Taxidermy – From a true fan’ (nu klaar en met publiek!) speciale publicatie verkrijgbaar voor 10,- via Torchgallery.com. (een bericht van Tinkebell)
Geen idee of het nog steeds zo is, maar vroeger was het boekje ‘kleurenleer’ van Johannes Itten een van de eerste boeken die je moest kopen als je op een kunstacademie ging studeren.
Leave a Reply