Tip voor iedereen die gestrand is in Rotterdam, op loopafstand van Rotterdam CS is het vanavond 21:00 tijd voor de wekelijkse wissel bij De Aanschouw. Met de komende week in de hoofdrol, Marielle Buitendijk. Zij schilderde laag #125 van het zwaarste schilderij van Rotterdam, het Overschilderschilderij.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
“Het Rotterdamse initiatief ‘Art for Africa’ is zo’n groot succes dat de actie met een week wordt verlengd. De online kunstveiling is inmiddels onderdeel van de Twitterveiling Giro 555 voor de slachtoffers van de hongersnood [Meer…]
Voor al uw plattegronden en aanverwante info. Sjaarloos bruist, dit hele weekend tentoonstellingen + uitgebreid randprogramma op maar liefst veertien plekken in Rotterdam Zuid. Tijdens de opening haalde ik er wegens klets en praat slechts [Meer…]
Leave a Reply